Apie mus

Kiekvienas oro baliono skrydis yra nepakartojamas

Mūsų oro balionų pilotai

Šiuo metu Jus skraidina pilotas: Giedrius Vaitulevičius, kuris Lietuvos oro balionų pilotų reitinge 2012 metais pakilo į 6-ąją vietą iš 31 dalyvio, o 2011 metais buvo 9 iš 39 sportuojančių pilotų, juk oro balionai - tai ne tik spalvinga pramoga, bet ir aktyvus sportas ir sporto renginiai. Pilotas dalyvaudamas varžybose įgyja daugiau patirties ir meistriškumo, o tai užtikrina saugesnį ir profesionalesnį skrydį.

Oro balionų varžybose skrydžiai vyksta ekstremalesnėmis oro sąlygomis, varžybų sporto direktoriaus profesionalumas sudaro galimybę baliono pilotui pademonstruoti sugebėjimą išnaudoti oro sroves, kurios kartais būna labai nenuspėjamos ir permainingos. Mus supantis oras ne visuomet turi vienodos krypties ir stiprumo vėją, oro balionai turi pakilti labai aukštai arba nusileisti prie pat žemės, kad rastų reikiamos krypties ir stiprumo vėjo sluoksnį.

Oro baliono komanda

Oro baliono komandą sudaro vienas arba trys komandos nariai. Tai piloto pagalbininkai, kurie padeda paruošti balioną skrydžiui ir sekti baliono skrydį važiuojant automobiliu, bei privažiuoti prie baliono jam nusileidus.

Oro baliono komandos nariams nėra keliami ypatingi reikalavimai, todėl juo galite tapti kiekvienas, kuriam įdomu judėti ir bendrauti.