Skrydis balionu‎ > ‎

Paslaugos

Skristi galite kiekvienas, teriekia išsirinkti skrydį

Romantiškas skrydis oro balionu - porai.

Pora, kuri nori pabūti kartu, tik vienu du arba skrenda ypatinga proga, tai gali būti piršlybos vestuvių jubiliejus, gimtadienio dovana. Skrydis vyksta išskirtinio dėmesio aplinkoje, nes be Judviejų baliono pintinėje bus tik pilotas, kurio buvimo beveik nepastebėsite :) .      

Apžvalginis-treniruočių skrydis oro balionu žmogui.

Balionai kyla prie Baltojo tilto

Kiekvienas skrydis džiugina Jus vaizdais, atsiveriančiais skrendant oro balionu virš žemės, o ką jau bekalbėti apie beribę horizonto liniją, kuri mus supa iš visų pusių. Taip taip, atvykę prie jūros horizontą matote tik jūroje, tačiau oro balione jis mus supa iš visų pusių, nes tai yra Oro vandenynas, kurio jūreiviais tampame skrydžio metu.

Norite skristi, tačiau kaina didoka? Siūlome įsigyti paskutinės minutės bilietą itin viliojančia kaina. Į skrydį būsite pakviesti paskutinę minutę prieš skrydį, tai yra skrydžio dieną likus mažiau kaip 4 valandoms iki skrydžio pradžios, beje iš anksto rezervuoti laiko naudojantis paskutinės minutės bilietu negalima :(.


Karštas skrydis oro balionu.


Kuo arčiau - tuo karščiau. Ši kaina taikoma žmonėms, kurie kreipiasi dėl skrydžio oro balionu likus 24 valandoms iki planuojamo skrydžio. Visi mes skubame ir visi planuojamės savo laiką, todėl Karšta kaina yra didesnė, nes ir paraišką skrydžiui reikia priduoti ir oro baliono skrydį suplanuoti. Oro balionai yra orlaiviai lygiaverčiai lėktuvams, todėl panašiai planuojamas skrydis. 

Varžybinis skrydis oro balionu.

Vaizdai iš oro balionų varžybų

Mūsų pilotai aktyviai dalyvauja sportinėse varžybose ir nuolatos treniruojasi, ruošdamiesi sudėtingoms varžybų užduotims bei pratimams. Juk ne kiekvienas oreivis dalyvauja sportinėje veikloje, tam reikia didesnio meistriškumo ir įgūdžių. Todėl vykdant varžybų skrydį didelis oro baliono kilimo ir leidimosi greitis suteikia papildomą adrenalino dozę nuotykių ir ypatingų išbandymų pasiilgusiems.Kilnojimas pririštu oro balionu pirma valanda

Vykstant įmonės vakarėliui gamtoje arba šventėje, kurioje susirenka 20-40 žmonių ir norint visiems suteikti "plaukimo oru" galimybę galime atvykti į sutartą vietą ir per valandą - pusantros pakilnoti visus norinčius pririštu oro balionu. Balionas pakyla į 15-30 metrų aukštį. 


* Akcijos kaina taikoma asmenims, kurių svoris iki 100 kg.